No edit summary |
No edit summary |
||
Line 27: | Line 27: | ||
|- | |- | ||
|'''Non-Playable Characters''' | |'''Non-Playable Characters''' | ||
|- | |||
|[[Gene]] • [[Crown]] • [[The Black Tri-Stars]] • [[Lalah Sune]] • [[Johnny Ridden]] • [[Fa Yuiry]] • [[Kacricon Cacooler]] • [[Chan Agi]] • [[Hathaway Noa]] • [[Kayra Su]] • [[Rezin Schnyder]] • [[Daguza Mackle]] | |[[Gene]] • [[Crown]] • [[The Black Tri-Stars]] • [[Lalah Sune]] • [[Johnny Ridden]] • [[Fa Yuiry]] • [[Kacricon Cacooler]] • [[Chan Agi]] • [[Hathaway Noa]] • [[Kayra Su]] • [[Rezin Schnyder]] • [[Daguza Mackle]] | ||
|- | |- |